Emre Burak ONAT

HAKKINDA

HAKKINDA

1987 yılında doğan ve ilköğretim ile lise (Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi) eğitimini Mersin’de tamamlayan Emre Burak Onat, üniversite giriş sınavında Türkiye 742.si olarak kazandığı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2011 yılında bitirmiştir. Mezuniyet sonrası Rusça dil eğitimi için 1,5 sene yurtdışında kalmıştır.
Avukatlık stajına, halen kayıtlı olduğu Ankara Barosunda başlamış, mesleğin ilk yıllarında Av. Şenol Alaaddin Işık ve Av. Mehmet Emrah Taşkınsu yanında; icra İflas hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, borçlar hukuku alanlarında dava ve iş takibi yapmıştır. Sonrasında vergi hukukuna yönelmiş ve Kızılot Hukuk Bürosunda vergi hukuku konusunda deneyim kazanmıştır. Edindiği deneyim ve tecrübelerle, 2017 yılında vergi kaydını açarak avukatlık faaliyetini bağımsız şekilde yürütmeye başlamış, 2019 yılında ise mesleğin başında çalıştığı hukuk bürosuna ortak olmuştur.
Halen “Işık&Taşkınsu&Onat Hukuk ve Danışmanlık” bünyesinde, Ankara Barosuna kayıtlı olarak avukatlık yapmakta ve vergi hukuku alanında yüksek lisansına devam etmektedir.
“Avukat” yanında, “arabulucu” ünvanına da sahip olan Onat, uyuşmazlıkların mahkeme aşamasına geçmeden sonlandırmasına katkı sağlamakta ve şirketlere, iş hukuku ve ticari uyuşmazlıklarında arabuluculuk hizmeti sunmaktadır.
İngilizce ve Rusça bilen Avukat Onat, üniversite yıllarından itibaren mesleği ile ilgili eğitim ve seminerlere katılmaya büyük önem göstermiş, çeşitli dernek ve topluluklarda görev almıştır. Şu anda Rusça Konuşan Gençler Derneği üyeliğini, JCI Ankara Şubesi’nde (Junior Chamber International-Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) yönetim kurulu üyeliği ve Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı(TÜSİAV) Hukuk Platformu Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir.
Davranış bilimleri, satış-pazarlama ve kişisel gelişim gibi alanlarla ilgilenen Emre Burak Onat, bu konularda birçok
eğitim ve seminere katılmış olup çok sayıda sertifikası bulunmaktadır.

HAKKINDA

REFERANS MÜVEKKİLLER

Hızlı, etkili, şeffaf hizmet ile müvekkillerimize tam bir hukuki koruma sağlıyoruz

İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
İLETİŞİM
Soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz
İLETİŞİM